Autor

Cześć! Jestem Jacek.

Fot: http://www.fotografemocji.pl/

Fot: http://www.fotografemocji.pl/

Zawodowo zajmuję się zakupami, a przygodę tą rozpocząłem w 2004 roku od pracy w dziale zakupów pewnej fabryki. Potem były firma doradcza oraz korporacje.

Jak się zapewne domyślasz, praca w zakupach wiąże się z tym,m że nieustannie „uprawiam” negocjacje.

Odbyłem do tej pory niezliczoną ilość różnego rodzaju negocjacji zarówno zawodowo jak i prywatnie. Dużo już umiem, ale nadal się uczę i mam nadzieję, że wciągnę w to także i Ciebie.

Ten blog właśnie ma nam (mi i Tobie) pomóc w dalszym rozwijaniu się w tej dziedzinie.

 

Dlaczego uważam, że negocjacje to ważna umiejętność?

Dlatego, że negocjujemy bez przerwy:

– w biznesie (ceny, treść umów, warunki współpracy)

– w pracy (z szefem, z podwładnym, z kolegami z działu oraz z innych działów)

– w życiu prywatnym (z rodziną, sąsiadami, właścicielem mieszkania, spółdzielnią mieszkaniową, ze sprzedawcą na osiedlowym bazarku, składając reklamację, itd)

Wszelkie konflitky rozwiązujemy łatwiej, gdy znamy podstawowe techniki negocjacji. Tak, rozwiązywanie konflitku to to samo co negocjacje – przeczytaj więcej tutaj: Definicja negocjaji.

 

Jeśli chcesz wziąć razem ze mną udział w tej przygodzie i zostać skutecznym negocjatorem, zarejestruj się poniżej, aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach oraz odebrać prezent w postaci darmowego ebooka TECHNIKI NEGOCJACJI.

Techniki-negocjacji-okładka-02

Frapują Cię jakieś negocjacyjne pytania? Napisz do mnie na halo @ jaknegocjowac .com.pl , lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a z chęcią Ci na nie odpowiem!

Pozdrawiam serdecznie,

Jacek  R K  🙂

 

 


Zapisz się na newsletter i odbierz darmowego eBooka TECHNIKI NEGOCJACJI