6 faz skutecznego procesu negocjacji

proces negocjacji, sprzedaż
Facebooktwitterpinterestmail

6 faz skutecznego procesu negocjacji

~ Trochę ostatnio zastanawiałem się nad tym jak czytelny lub jak nieczytelny zrobił się zbiór moich artykułów na blogu. Jednym z głównych elementów mojej wizji co do prowadzenia tej strony (oczywiście chodzi cały czas o jaknegocjowac.com.pl) od samego początku jest pokazanie moim czytelnikom tego jak powinien wyglądać poprawny, zapewniający maksymalną szansę na odniesienie sukcesu, proces negocjacji.

Otóż doszedłem do wniosku, że sam podział na kategorie to za mało. Dlatego niedawno dodałem spis artykułów o technikach negocjacyjnych jako oddzielny element menu na górze strony, a teraz dochodzi do tego kolejna podstrona, na której przedstawiam mój podział procesu negocjacji na fazy / etapy, wraz z listą artykułów, które rozwijają poszczególne elementy tego procesu.

Czy zastanawiasz się czasami o ile łatwiej było by się solidnie przygotować do negocjacji, zdobyć przewagę już na starcie oraz przejść przez proces bezstresowo, wiedząc jak powinien przebiegać typowy profesjonalny proces negocjacji?

Jeśli nadal masz poczucie, że przechodzisz przez negocjacje po omacku, to zapraszam Cię do zapoznania się z fazami procesu negocjacji.

Link do podstrony znajdziesz w menu na górze strony pod nazwą „Proces negocjacji” lub tutaj.

 

 

Skomentuj jako pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *